Podcast 2pady #85

Już tylko kilka dni dzieli nas od Poznań Game Arena i Zjazdu Twórców Gier. Będzie się działo, jednak nim zaczniecie się pakować na weekend, mamy dla Was odrobinę komentarzy związanych z ostatnimi nowinkami branżowymi oraz jedną recenzję. GexN wkroczył w szeregi Ultramarines, aby siać zniszczenie ku chwale Imperatora w Warhammer 40,000: Space Marine. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w niedzielny wieczór, 21-10-2012. Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
  • Warhammer 40,000: Space Marine (wersja PC) - GexN wkroczył w szeregi Ultramarines, aby siać zniszczenie ku chwale Imperatora http://youtu.be/sdVD6d1rGsM http://youtu.be/SuGHxGkl5XE http://youtu.be/tdR4AOThe68
Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - Halo 4 (zwiastun aktorski) oraz Apotheon (gra w iście greckim stylu). Miłego oglądania! http://youtu.be/GO376G4tbGM http://youtu.be/zBnNluH6bhA

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!