Podcast 2pady #84

Nasz redakcyjny DeLorean szalał w tym tygodniu na najwyższych obrotach. Efektem jest nieco dziwnie "poklejony" podcast, ale mamy nadzieję, że nie utrudni Wam to odbioru (efekt wydał nam się nawet nieco zabawny). Wśród tematów głównych pojawiły się tym razem tematy okołogrowe - sporo mówimy o nowym cyfrowym sklepie CD Projektu, czyli cdp.pl, przy okazji wspominając o konkurencyjnej ofercie Cenegi na muve.pl. Następnie Bzone opowie Wam o Windows 8, z którym zdążył się już nieco zapoznać. Dowiecie się od niego m.in., jak przystosować system do codziennej pracy (twórcy najwyraźniej poradzili sobie z tym nie najlepiej). Na koniec Nox przedstawi Wam grę sprzed 12 lat, o której już niewiele się mówi, choć zdecydowanie zasługuje na uwagę. Wybuchowa mieszanka strzelanin, erotyki i wątków paranormalnych, czyli Fear Effect na PSone - będzie dziwnie. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w niedzielny wieczór, 14-10-2012. Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
  • Polska cyfrowa dystrybucja - sporo mówimy o nowym cyfrowym sklepie CD Projektu, czyli cdp.pl, przy okazji wspominając o konkurencyjnej ofercie Cenegi na muve.pl
  • Windows 8 - Bzone zdążył się już nieco zapoznać z najnowszym dzieckiem Microsoftu. Dowiecie się od niego m.in., jak przystosować system do codziennej pracy (twórcy najwyraźniej poradzili sobie z tym nie najlepiej)
  • Fear Effect (PSone) - Nox przedstawi Wam grę sprzed 12 lat, o której już niewiele się mówi, choć zdecydowanie zasługuje na uwagę. Wybuchowa mieszanka strzelanin, erotyki i wątków paranormalnych - będzie dziwnie http://youtu.be/xoHH0tRHXIk http://youtu.be/JDAw-FFn6tQ http://youtu.be/2-jDpocK4R4
Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - Hitman: Absolution (Saints Trailer w wersji z plasteliny) oraz Half-Life (When Gordon Met Chell - krótkometrażowy film fanowski, tym razem na wesoło). Miłego oglądania! http://youtu.be/_ZunUvlJDLg http://youtu.be/Zcdd5wUwubE

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!