Podcast 2pady #80

Osiemdziesiąt podcastów to całkiem pokaźna liczba. Zaszaleliśmy więc i z tej okazji ten odcinek trwa aż dwie godziny! A o czym się tak rozgadaliśmy? Zaczynamy od dyskusji na temat Wii U (ogłoszono wiele konkretów związanych z premierą), mówimy też m.in. o Steam Big Picture i nowym dziecku Apple'a. Przygotowaliśmy również dwie recenzje. Nox ukończył edycję rozszerzoną polskiego Afterfall: InSanity, a Don i GexN doświadczyli realistycznego oblicza wojny w Operation Flashpoint: Game of the Year Edition. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w piątkowy wieczór, 14-09-2012. Komentowane newsy: Główne tematy podcastu: Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - Bayonetta 2 (wiedźma powraca, ale tylko na Wii U), Tekken Tag Tournament 2 (wersja na Wii U zapowiada się nad wyraz... epicko :)), Yaiba (teaser nowej gry od Keijiego Inafune) oraz McPixel (zwariowana polska produkcja). Miłego oglądania! http://youtu.be/UIot0Otq7MA http://youtu.be/jCJAOaPiz5M http://youtu.be/0Bwuf1fmD2Q http://youtu.be/v0FLuVkk8UI

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!