Podcast 2pady #75

array(1) { [0]=> int(6569) } Komentowane nowinki bezsprzecznie zdominowało tym razem Valve. Rozmawiamy o plotkach związanych z Source 2, faktach dotyczących Linuksa, a nawet podejściu Notcha do Steama. GexN przedstawia również ideę Oculus Rift - okularów do "wirtualnej rzeczywistości", które na Kickstarterze fundują sami zainteresowani (a jest ich niemało). W recenzjach zaś mały powrót do przeszłości. Don, natchniony maratonem Harry'ego Pottera, jaki niedawno sobie zafundował, postanowił sprawdzić również najważniejsze gry z serii. Zaczął naturalnie od PC-towej wersji Harry Potter and the Philosopher's Stone. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w poniedziałkowy wieczór, 06-08-2012. Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
  • Harry Potter and the Philosopher's Stone (wersja na PC) - Don, natchniony maratonem Harry'ego Pottera, jaki niedawno sobie zafundował, postanowił sprawdzić również najważniejsze gry z serii. Zaczął naturalnie od PC-towej wersji Kamienia Filozoficznego. http://youtu.be/As-2poexVNs http://youtu.be/dgSSN8vsDHc
Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - Epic Games (Cliff Bleszinski oprowadza po studiu), The Last Steve (klimatyczny filmik w klimatach Minecrafta), Medal of Honor: Warfighter (zwiastun fabularny), Cloudbuilt (alfa szalonej mieszanki Prince of Persia i... sci-fi?), Final Fantasy VII (niezwykły gadżet dla fanów; filmik tutaj) oraz My Little Pony: Fighting is Magic (fanowski twór, który wygląda naprawdę nieźle). Miłego oglądania! http://youtu.be/2DvC3hpOhKI http://youtu.be/jPge5yIEoIk http://youtu.be/Bjd76ylll6E http://youtu.be/oIiEPghrV9o http://youtu.be/GiwZvPKhsDo

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!