Podcast 2pady #71

Powracamy po przerwie i od razu poświęcamy podcast tematyce gier niezależnych. Zaczynamy od Indie Game: The Movie - GexN razem z Noxem i Donem przyglądają się ciekawemu zjawisku, jakim jest ten dokument o produkcji gier niezależnych nie od strony technicznej, tylko... emocjonalnej. W przemyślenia wplatają również nieco własnych doświadczeń. Posłuchajcie sami, dlaczego bycie twórcą to nie bajka. Następnie recenzujemy Bastion - Nox oprowadzi Was po ciekawym świecie, pięknej historii i wciągającym gameplay'u tej niezależnej produkcji. Czego więcej chcieć od gry? Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w czwartkowy wieczór, 05-07-2012. Znajdziecie nas również na: Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
  • Indie Game: The Movie (film) - GexN razem z Noxem i Donem przyglądają się ciekawemu zjawisku, jakim jest ten dokument o produkcji gier niezależnych nie od strony technicznej, tylko... emocjonalnej. W przemyślenia wplatają również nieco własnych doświadczeń. Posłuchajcie sami, dlaczego bycie twórcą to nie bajka. Oficjalna strona - tutaj.
  • Bastion (wersja PC) - Nox oprowadzi Was po ciekawym świecie, pięknej historii i wciągającym gameplay'u tej niezależnej produkcji. Czego więcej chcieć od gry?
Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - Meet the Pyro (świat oczyma jednej z postaci z Team Fortress 2), Source Filmmaker (narzędzia Valve do tworzenia filmów dostępne dla wszystkich), Oniken (oldschool dla fanów Ninja Gaiden), 3DS XL (nowa wersja konsolki już niedługo w sklepach), NiGHTS into Dreams (klasyk powraca), skórki w Minecrafcie (komentarz BuraczkaCebulaczka, o którym Don wspomina w podcaście), Perspective (gra logiczno-zręcznościowa, która Was zadziwi), Box Art Battle (zabawny filmik w stylu Toy Story, z walczącymi ze sobą pudełkami z gier), Project X Zone (totalny crossover i jego obsada), Gamescom (zwiastun targów - impreza coraz bliżej) oraz Assassin's Creed III (patetyczny zwiastun z aktorami). Dwa ostatnie to zwiastuny recenzowanego w tym odcinku filmu dokumentalnego (Indie Game: The Movie) i gry (Bastion). Miłego oglądania!
http://youtu.be/k2k0taJR2NY http://youtu.be/aTPysJyj7j4 http://youtu.be/ixCI4JXUuUE http://youtu.be/HBIMIvphgEs http://youtu.be/qb_CJLofgPY http://youtu.be/k5iR5uHs_Sg http://youtu.be/SS4r9Fq3beU http://youtu.be/sxDJHA_tOzo http://youtu.be/uMcMpAc1Ppg http://youtu.be/DHZY4hefaJk http://youtu.be/a2hc1O2FmKc http://youtu.be/GhaT78i1x2M http://youtu.be/AhS5occh_Fk

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!