Podcast 2pady #70

Po zawierusze związanej z E3 czas najwyższy wrócić do omawiania tego, co tygryski lubią najbardziej. I choć komentujemy wcześniej kilka ciekawych nowinek, jak zbliżający się Zjazd Twórców Gier (organizowany razem z PGA!), możliwość wyjazdu na Gamescom z biurem podróży, czy najnowszy tablet/komputer od Microsoftu, to recenzji również mamy niemało. Nox pokrótce omówił aż trzy platformówki/gry logiczne - Limbo (znana i ceniona), Sequester (niewielka, flashowa) i Mega Man X (klasyk ze SNES-a). GexN przygotował natomiast combo breaker w postaci recenzji Mount & Blade: Warband - Napoleonic Wars na PC. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w czwartkowy wieczór, 21-06-2012. Znajdziecie nas również na: Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
  • Limbo (wersja PC) - Nox nadrobił tę cenioną i nagradzaną platformówkę. Czy faktycznie jest taka wspaniała, jak o niej mówią?
  • Sequester (Flash) - dzięki redakcji Geek World Nox odkrył małą perełkę wśród flashowych gierek dostępnych darmo w sieci
  • Mega Man X (SNES) - trzecia (i ostatnia) platformówka, jaką Nox opisuje w tym odcinku podcastu. W tym przypadku klasyk ze SNES-a. Czy nadal warto po niego sięgnąć? (spoiler - tak! :))
  • Mount & Blade: Warband - Napoleonic Wars (PC) - GexN przeniósł się w czasy wojen napoleońskich, aby złożyć Wam relację z pierwszej ręki, a Don dzielnie wspiera go swoimi pytaniami. Innymi słowy - kolejne opowieści z frontu pod sztandarem Mount & Blade.
Polecane materiały wideo:
  • W polecanych trzy zwiastuny (Amnesia: A Machine for Pigs, Lego Batman 2: DC Super Heroes i Guacamelee!) oraz materiały związane z recenzowanymi w tym odcinku grami - Limbo (zwiastun), Sequester (gameplay), Mega Man X (gameplay oraz polecany przez Noxa filmik w wykonaniu Egoraptora i remix jednego z utworów z gry, będący częścią wielkiego fanowskiego albumu) oraz Mount & Blade: Warband - Napoleonic Wars (dwa zwiastuny i gameplay). Miłego oglądania!
http://youtu.be/kEkh7wsqSM8 http://youtu.be/SoOmSrrUsz8 http://youtu.be/lpv6xqNVvYs http://youtu.be/8jJpcTgw5Vs http://youtu.be/IiIdb6rth1Q http://youtu.be/WIP8S0iPCmU http://youtu.be/8FpigqfcvlM http://youtu.be/xb2MELlr810 http://youtu.be/rlmeio9exto http://youtu.be/EFF0VEdfB9k http://youtu.be/H2D9ssLF5jg

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!