Podcast 2pady #69

array(1) { [0]=> int(6575) } Targi E3 już za nami, teraz przyszedł czas na spokojnie je podsumować! Nim jednak wrócimy myślami do konferencji gigantów branży, skomentujemy kilka nowinek, w tym dość mocno skoncentrujemy się na Unreal Engine 4 od Epic i Luminous od Square Enix. Nie zaskoczymy Was zapewne mówiąc, że to jaskółki rychłego pojawienia się kolejnej generacji konsol, niemniej przesłanek ku temu jest więcej - o tym jednak w podcaście. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w niedzielny wieczór, 10-06-2012. Znajdziecie nas również na: Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
  • Unreal Engine 4 (silnik od Epic) - nowe, lepsze narzędzia i graficzny przepych. PC-ty to od dawna niesamowite potwory, ale co na to konsole? Kolejna generacja tuż za rogiem?
  • Luminous (silnik od Square Enix) - demko technologiczne o tytule Agni's Philosophy pokazuje, że Square Enix również jest gotowe na kolejną generację konsol
  • Targi E3 w Los Angeles (podsumowanie) - redakcja zebrała się w komplecie, aby wybrać swoich faworytów tegorocznych E3. Dziękujemy, że spędziliście ten czas z nami! Działo się dużo. Przyszła pora, aby podsumować jedno z najważniejszych growych wydarzeń roku!
Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - zwiastun Watch Dogs, zwiastun Ni no Kuni: Wrath of the White Witch, Agni's Philosophy (demko technologiczne od Square Enix), dwa filmiki prezentujące Unreal Engine 4 w akcji, pokaz StarForge (Minecraft + strzelanie i ogólnie kosmos :P), zwiastun DmC (Devil May Cry w nowej szacie), fanowski film oparty na komiksie Lab Rat (ze świata Portala) oraz na zakończenie - zabawny akcent z "widmem" Leeroy'a Jenkinsa w akcji. ;) Miłego oglądania!
http://youtu.be/FcMRkyoHKeA http://youtu.be/tHE7IAXPu_U http://youtu.be/UVX0OUO9ptU http://youtu.be/OZmRt8gCsC0 http://youtu.be/MOvfn1p92_8 http://youtu.be/YxBSYit49c8 http://youtu.be/QHdk36PNuVw http://youtu.be/539oNONcCrI http://youtu.be/Rj22DbRoAPM

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!