Podcast 2pady #68

Targi E3 w Los Angeles, święto wszystkich graczy, już lada dzień! Redakcja 2padów popuszcza wodze fantazji, próbując przewidzieć, jakie cuda zostaną nam pokazane na targach E3 w przyszłym tygodniu. Bądźcie z nami - szykujemy serię minipodcastów. Pierwszy już rano pierwszego czerwca, po konferencji Konami! Szczegóły wkrótce! Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w poniedziałkowy wieczór, 28-05-2012. Znajdziecie nas również na: Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
  • Targi E3 w Los Angeles (przewidywania) - redakcja 2padów popuszcza wodze fantazji, próbując przewidzieć, jakie cuda zostaną nam pokazane na targach E3 w przyszłym tygodniu. Bądźcie z nami - szykujemy serię minipodcastów. Pierwszy już rano 1 czerwca, po konferencji Konami! Szczegóły wkrótce!
Polecane materiały wideo:
  • W polecanych tym razem same zwiastuny - Because We May (akcja z masą promocji), Aliens: Colonial Marines (gra powraca i zapowiada się klimatycznie), Lego Batman 2: DC Super Heroes (może być zabawnie), Far Cry 3 (Edycja Szaleńca), Mad Riders (parodia zwiastunów - dobra!), Deadlight (bardzo klimatycznie zapowiadająca się platformówka) oraz Metro: Last Light (zwiastun z żywymi aktorami - kawał solidnej roboty). Miłego oglądania!
http://youtu.be/biME-l9yo70 http://youtu.be/CgSHqjwFcd8 http://youtu.be/_xyU3QB8haw http://youtu.be/-MCP439ByO4 http://youtu.be/XpGk8ZbooFk http://youtu.be/4LgO3pncIAE http://youtu.be/jpYASiwH-kA

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!