Podcast 2pady #67

array(1) { [0]=> int(6583) } W tym tygodniu przygotowaliśmy dla Was dwie recenzje. W pierwszej Nox odwiedził w księżycową noc opuszczony klasztor stojący samotnie nad brzegiem morza. Co go tam spotkało? Nietypowe połączenie jRPG-a i survival horroru. I choć ciężko tu mówić o straszeniu, to najwyraźniej przypadła mu do gustu ta opowieść z dreszczykiem. Posłuchajcie sami i przekonajcie się, czy Koudelka (PSone), prequel do serii Shadow Hearts, nadal jest warta uwagi. Zaraz potem wyruszymy razem z Abobo, całą brygadą, na ratunek jego porwanemu synkowi. Przy okazji wracamy myślami w przeszłość, kiedy gry były miodne, trudne i piękne. Jeżeli również wychowywaliście się na NES-ie (znany w Polsce Pegasus), nie możecie ominąć "ostatecznego hołdu" złożonego tej konsoli przez twórców Abobo's Big Adventure (PC, Mac). Zwłaszcza, że gra jest całkowicie darmowa. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w niedzielny wieczór, 20-05-2012. Znajdziecie nas również na: Komentowane newsy: Główne tematy podcastu: Polecane materiały wideo:
  • W polecanych tym razem skromnie - pokaz jakości filmików z The Last of Us oraz zwiastun Mario Tennis Open. Pozostałe filmy dotyczą recenzowanych w tym odcinku gier - trzy z nich pokazują Koudelkę w akcji, ostatni zaś wrzuca nas w wir walki razem z Abobo. Miłego oglądania!
http://youtu.be/ShP5xn9Tz90 http://youtu.be/kQ0S3r98iDI http://youtu.be/K3W1cSz1L08 http://youtu.be/zrfjcLdwJuY http://youtu.be/JYNceeTSxxM http://youtu.be/mTBXvP89Now

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!