Podcast 2pady #66

Użytkownicy iTunes mogą już spać spokojnie - tymczasowo reaktywowaliśmy swoje stare konto i znajdziecie na nim większość odcinków podcastu. Docelowo planujemy założyć nowe, porządki w plikach zaś nadal trwają. A co przygotowaliśmy dla Was w tym tygodniu? Wśród komentowanych nowinek nie mogło zabraknąć premiery Diablo 3. Jest również jedna recenzja - Mount&Blade: With Fire & Sword na PC. Don i GexN na rączych koniach, okuci w pancerze i husarskimi skrzydłami przyzdobieni, wojowali u samego pułkownika Wołodyjowskiego na wschodzie, południu i gdzie tylko jeszcze się dało, by bronić honoru Rzeczypospolitej. Beczki miodu i piwa wnet opróżnili, przeto i się o swych wyczynach nieźle rozgadali. Miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w poniedziałkowy wieczór, 14-05-2012. Znajdziecie nas również na: Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
  • Mount&Blade: With Fire & Sword (PC) - Don i GexN na rączych koniach, okuci w pancerze i husarskimi skrzydłami przyzdobieni, wojowali u samego pułkownika Wołodyjowskiego na wschodzie, południu i gdzie tylko jeszcze się dało, by bronić honoru Rzeczypospolitej. Beczki miodu i piwa wnet opróżnili, przeto i się o swych wyczynach nieźle rozgadali
Polecane materiały wideo:
  • W polecanych: demo technologiczne Beyond Good & Evil 2 z 2009 roku, Cloudberry Kingdom - gra dla prawdziwych hardcorów, zabawne podejście do "zabić na hita" od Corridor Digital, wioska Narshe z Final Fantasy 6 wykonana w Minecrafcie, Lindsey Stirling i Peter Hollens w klimacie Skyrima, zwiastun Video Game High School od Freddiego Wonga i jego Rocket Jump Studios oraz film przedstawiający pewnego ptaka będącego fanem Atari... jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało. :) Pozostałe filmiki dotyczą recenzowanej w tym odcinku Mount&Blade: With Fire & Sword. Miłego oglądania!
http://youtu.be/qy3b5lgvu5A http://youtu.be/NOTBy0lKSbo http://youtu.be/QwNVQvygCNQ http://youtu.be/1oz7gH8x-ts http://youtu.be/BSLPH9d-jsI http://youtu.be/H8ScNjBd118 http://youtu.be/8alPefRWoB4 http://youtu.be/yRWmwonGQm0 http://youtu.be/t-PsOUDQHag http://youtu.be/PA8KXvkgCBk

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!