Podcast 2pady #65

array(1) { [0]=> int(6585) } Na wstępie serdecznie dziękujemy wszystkim Słuchaczom za feedback w ciągu ostatniego tygodnia. Biorąc pod uwagę Wasze prośby i sugestie, powróciliśmy do formatu mp3, pracujemy również nad reaktywacją naszego konta na iTunes (przy okazji porządkując pliki podcastów na serwerze, a to może zająć jeszcze kilka dni). Czekamy na kolejne komentarze! Tymczasem w nagraniu przyjrzeliśmy się kilku różnym nowinkom z naszej growej galaktyki. Jedna z nich zaowocowała ciekawą dyskusją o naturze gier indie - które gry powinno się tak nazywać? Czy wielkie korporacje mogą wydawać tytuły niezależne? Niełatwy temat, czekamy na Wasze zdanie pod podcastem lub na naszym FB. Mamy również jedną recenzję - Don i Nox zanurzyli się w dziwacznym świecie kolejnej gry twórców Machinarium, czyli Botaniculi. Tylko czy tym razem jest ona równie warta uwagi? Przekonajcie się sami - miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w poniedziałkowy wieczór, 07-05-2012. Znajdziecie nas również na: Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
  • Botanicula (wersja na PC) - Don i Nox zanurzyli się w dziwacznym świecie kolejnej gry twórców Machinarium. Tylko czy tym razem jest ona równie warta uwagi?
Polecane materiały wideo:
  • W polecanych masa dóbr wszelakich - Cave Johnson opowiada o idei stojącej za nowym edytorem do Portala 2, Axiom Verge nęci wszystkich fanów Metroida i Contry, God of War: Ascension pręży muskuły w multi, Call of Duty: Black Ops 2 sprzedaje nam wybuchy i jeszcze więcej wybuchów, The Elder Scrolls Online sygnalizuje swoją obecność, Polacy tworzą w Minecrafcie miasto inspirowane grą Journey, Sleeping Dogs zapowiada się soczyście w dwóch różnych filmikach (w tym jednym aktorskim), a The Unfinished Swan brudzi wszystko czarną farbą... uff... A do tego trzy filmiki z recenzowanej w tym odcinku Botaniculi. Miłego oglądania!
http://youtu.be/b7rZO2ACP3A http://youtu.be/9FNZTmLwm7I http://youtu.be/yUHtt9sUtw4 http://youtu.be/mAWlMAqt_Po http://youtu.be/I6m9-Dret0U http://youtu.be/OtUtXkvuh6M http://youtu.be/6MBFOidzHOo http://youtu.be/SHIRceS-blA http://youtu.be/ucQOreft-20 http://youtu.be/UxeaS4Pq4EY http://youtu.be/6c23AI_GtPQ http://youtu.be/GgdJ8ZhIh1U

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!