Podcast 2pady #64

array(1) { [0]=> int(6586) } Ze względu na majówkowe wyjazdy nagraliśmy podcast w momencie zamieszczania poprzedniego (dosłownie - nawet to udokumentowaliśmy :)), stąd też staraliśmy się komentować głównie newsy, które nie zdezaktualizują się tak szybko. Daniem głównym są oczywiście dwie recenzje - GexN zapozna Was z nietypowym połączeniem gry piłkarskiej z RPG-iem w klimatach "zwariowanego" anime (Inazuma Eleven na NDS-a), Don zaś opowie o życiu na kolei, od maszyn, przez trasy, aż po konstruowanie własnych "makiet" (Trainz Railroad Simulator 2004 na PC). Życzymy miłego słuchania i udanej majówki! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w niedzielny wieczór, 22-04-2012. Znajdziecie nas również na: Komentowane newsy: Główne tematy podcastu: Polecane materiały wideo:
  • W polecanych - zwiastun God of War: Ascension i teaser 0x10c oraz po dwa filmiki do recenzowanych w tym odcinku gier - Inazuma Eleven na NDS-a i Trainz Railroad Simulator 2004 na PC. Miłego oglądania!
http://youtu.be/EVlYn-U9ek0 http://youtu.be/PlfRh9Tqeec http://youtu.be/X69QTgk7YAs http://youtu.be/L0_H5zelV0Y http://youtu.be/eZHyKJRXoTY http://youtu.be/9-UxPbI_l44

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!