Podcast 2pady #63

array(1) { [0]=> int(6587) } Bzone stanął na wysokości zadania i pomimo nagrywania raptem dzień po konsolowym debiucie Wiedźmina 2, możecie posłuchać w podcaście o pierwszych wrażeniach z jego odświeżonej wersji. Oprócz tego pojawia się nieco komentarzy na temat ostatnich branżowych nowinek i recenzje dwóch gier - Psychonauts (Nox) oraz Live for Speed (Don). Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w środowy wieczór, 18-04-2012. Znajdziecie nas również na: Komentowane newsy: Główne tematy podcastu: Polecane materiały wideo:
  • W tym tygodniu w polecanych - zwiastun nowych Pokemonów (złota zasada - Pokemony zawsze lądują w "polecanych" :P), intro do MMO Firefall i bardzo klimatyczny zwiastun Dishonored, który na razie wygląda jak Assassin's Creed w steampunkowym klimacie. Do tego pięć filmików związanych z głównymi tematami podcastu - zwiastun na konsolową premierę Wiedźmina 2, dwa zwiastuny Psychonauts i dwa filmy o Live for Speed. Miłego oglądania!
http://youtu.be/WjrXoEkG6JA http://youtu.be/W3oai5Vx6Ns http://youtu.be/E1HlYTukh9A http://youtu.be/IEgBseW52JE http://youtu.be/md_8uDtbffQ http://youtu.be/b8yKXVBfWKY http://youtu.be/WAvj0iY1Zig http://youtu.be/npPNKG1m9UI

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!