Podcast 2pady #61

Korzystając z okazji - redakcja podcastu 2pady.pl życzy wszystkim Słuchaczom wszystkiego najlepszego z okazji świąt Wielkanocnych! Smacznych potraw na stole, rodziny w komplecie, pogody ducha i mokrego Dyngusa! Zarezerwujcie też nieco czasu na odpoczęcie od codziennych problemów przy PC, czy konsoli. ;) Wracając zaś do nagrania - ze względu na to, że nagrywaliśmy w Prima Aprilis, nie obeszło się bez rozmowy na temat masy mniej lub bardziej zabawnych treści, jakie pojawiły się w sieci. Dobry humor dopisuje nam również przez resztę podcastu, w którym jak zwykle komentujemy różne branżowe wieści. Następnie GexN przejmuje inicjatywę, najpierw pokrótce opisując DLC do recenzowanej przez nas ostatnio Mafii II, a potem przechodząc do głównej atrakcji tego odcinka - Kid Icarus: Uprising na 3DS-a. Wygląda na to, że to gra warta świeczki i ma szansę trafić do szerokiego grona odbiorców, nie zapominając o hardcorowych graczach. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w niedzielny wieczór, 01-04-2012. Znajdziecie nas również na: Komentowane newsy: Główne tematy podcastu: Polecane materiały wideo:
  • Cztery pierwsze filmiki to wybrane żarty na Prima Aprilis. Dwa kolejne dotyczą Wiedźmina 2 na Xboxa 360 i jego promocji, następny to zaś prezentacja multi w Max Payne 3 (zapowiada się intrygująco, ale czy to zadziała?). Na deser fanowski film w podwodnym mieście Rapture z serii BioShock (krótki, ale bardzo klimatyczny) i zwiastun recenzowanego w tym odcinku Kid Icarus: Uprising (tak przeładowany treścią, że jeden zdecydowanie wystarczy ;)).
http://youtu.be/7NufHsmITjM http://youtu.be/uleS0i4Kgx4 http://youtu.be/rznYifPHxDg http://youtu.be/Y_UmWdcTrrc http://youtu.be/9_0f6GDlqdU http://youtu.be/C4cY2qIMx5c http://youtu.be/O-YBpvhKipM http://youtu.be/X1PlM_g6S2I http://youtu.be/w5M8WdnltnY

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!