Podcast 2pady #60

Myśląc, że z jedną recenzją możemy sobie na to pozwolić, o wiele więcej czasu poświęciliśmy na dyskutowanie o branżowych nowinkach. Okazało się, że tematów do omówienia nie brakuje i ostatecznie nagranie wyszło dłuższe, niż się spodziewaliśmy. A co w środku? GexN podsumowuje pierwszy rok 3DS-a, Bizon opisuje zawartość oficjalnego Starter Packa do PlayStation Vita, zaś zaraz potem opowiada o swoich pierwszych wrażeniach z Angry Birds Space. Nox natomiast mówi o swoim krótkim pobycie na Pyrkonie 2012 w Poznaniu, aby następnie zakończyć podcast wspomnianą recenzją Mafii II. A to wszystko poprzeplatane krótszymi i dłuższymi dyskusjami na różne tematy. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w poniedziałkowy wieczór, 26-03-2012. Znajdziecie nas również na: Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
  • Nintendo 3DS - GexN dzieli się wrażeniami z pierwszego roku spędzonego z konsolką
  • PlayStation Vita Starter Pack - Bzone opisuje zawartość oficjalnego zestawu akcesoriów do najnowszego dziecka Sony
  • Angry Birds Space (wersja na iPada) - pierwsze wrażenia Bzona z najnowszej części kultowej już serii
  • Pyrkon 2012 - Nox opowiada o wrażeniach ze swojego krótkiego pobytu na konwencie fantastyki w Poznaniu, na którym nie brakowało również strefy dla graczy, w tym paneli poświęconych grom
  • Mafia II (wersja na PS3) - Nox recenzuje sequela jednej z najlepszych opowieści gangsterskich w historii gier
Polecane materiały wideo:
  • Jeżeli nie mieliście okazji zobaczyć opublikowanego kilka tygodni temu demka technologicznego Quantic Dream o tytule Kara, warto obejrzeć, choćby przez wzgląd na dobre aktorstwo Valorie Curry. Jeżeli Wam się spodoba, na pewno rzucicie też okiem na film zza kulis. Następnie piękna animacja ze świata EVE Online, jedna z reklamówek odświeżonego GOG.com i filmy o Angry Birds Space (w nagraniu pierwsze wrażenia) i Mafii II (jedyna w tym odcinku recenzja). Miłego oglądania!
http://youtu.be/Dou4Gy0p97Y http://youtu.be/MrSEFbWjBIg http://youtu.be/GI53ydJaus8 http://youtu.be/8iXd8w2wdz8 http://youtu.be/Zc-XlVLHJDo http://youtu.be/WKgGphfZXqA http://youtu.be/L_2Fg8cT_EE http://youtu.be/kkLCzAsgAgY http://youtu.be/1_Q3MZC-34o

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!