Podcast 2pady #59

array(1) { [0]=> int(6591) } Trafiły nam się tym razem dość wyjątkowe produkcje do opisania. Po wspólnym skomentowaniu wybranej części branżowych nowinek Nox wybierze się w odległą Podróż (Journey, PS3 - PSN), aby zachęcić Was do sprawdzenia, jak piękne potrafią być gry (i nie chodzi tu wyłącznie o walory estetyczne), GexN zaś zaznajomi Was z najnowszym dziełem Hironobu Sakaguchiego i Nobuo Uematsu z gatunku jRPG - The Last Story na Wii. Obie gry miały niedawno premiery - pierwsza w zeszłą środę, a druga miesiąc temu (Japończycy mają do niej dostęp ponad rok). Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał we wtorkowy wieczór, 20-03-2012. Znajdziecie nas również na: Komentowane newsy: Główne tematy podcastu: Polecane materiały wideo:
  • Na początek zwiastun przygotowany na premierę Ninja Gaiden 3. Następnie kilka nowych wodotrysków w CryEngine 3 i nietypowa produkcja tworzona przez Polaków (Datura). Do tego trailer gry, która na pewno sprawdzi się na niejednej suto zakrapianej imprezie... ekhm... Pozostałe materiały dotyczą naturalnie recenzowanych w tym odcinku gier. Miłego oglądania!
http://youtu.be/jFnZHvFdvJk http://youtu.be/-TtgW20IEm0 http://youtu.be/P2zgTjI1S5s http://youtu.be/23s1pZGJaJQ http://youtu.be/BL-fRYM8x4Q http://youtu.be/_mF8KkDiIdk http://youtu.be/lNHtReya_p0 http://youtu.be/mJvskA5Hy5Y http://youtu.be/pUn-acwB22I http://youtu.be/mwq4Ry80XHU

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!