Podcast 2pady #58

Owocny tydzień - ponownie w podcaście aż trzy recenzje. Znalazło się również miejsce na odrobinę nowinek branżowych, choć musicie nam wybaczyć brak solidniejszych wieści z GDC - wydarzenie to dziwnym trafem umknęło naszej uwadze w tym roku. Zaraz po newsach GexN opowie Wam o Resident Evil: Revelations (już teraz możemy zdradzić, że to pozycja obowiązkowa dla posiadaczy 3DS-a), Nox zaznajomi Was z Aquarią, grą wcale nie tak nową, która zdecydowanie zasługuje na większy rozgłos, a Don zniszczy doszczętnie Ghostbusters: Sanctum of Slime. Miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w niedzielny wieczór, 11-03-2012. Znajdziecie nas również na: Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
  • Resident Evil: Revelations (3DS) - GexN recenzuje jedną z najlepszych gier akcji z dreszczykiem (o ile nie najlepszą) dostępnych w tej chwili na 3DS-a
  • Aquaria (wersja PC) - Nox oprowadzi Was po magicznym świecie Aquarii i wyjaśni, dlaczego ta niezależna produkcja z 2007 roku zasłużyła sobie na dużo większy rozgłos
  • Ghostbusters: Sanctum of Slime (wersja PC) - kolejna dobra gra na licencji Ghostbusters po Ghostbusters: The Video Game? Nie tym razem. Don upewni się, że ten twór nie będzie Was już więcej straszył po nocach ;)
Polecane materiały wideo:
  • Na dobry początek trzy zwiastuny, które nas zaintrygowały ostatnimi czasy - więcej na ten temat dowiecie się w nagraniu. Kolejne materiały są już związane z recenzowanymi w tym odcinku grami. Miłego oglądania!
http://youtu.be/iKtaRhwrqI0 http://youtu.be/pjyUy5f3VIw http://youtu.be/BVUMPrv8oRw http://youtu.be/A5QTLtLr844 http://youtu.be/SF_pA-QNiUE http://youtu.be/rXJxtrkhZzU http://youtu.be/IyZJo7RpCwo http://youtu.be/UVDIzpzeZtE http://youtu.be/z3xDwbQbMPg http://youtu.be/1qRsfcTRBj8 http://youtu.be/AcTVBsQagrM http://youtu.be/86aPzOZv8uk

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!