Podcast 2pady #57

array(1) { [0]=> int(6593) } Niczym w Ridge Racer na PS Vita wpadamy z podcastem z poślizgiem (czasowym). Sama gra nie wyjdzie jednak żywa z tego zakrętu, o czym Bzone opowie Wam w swojej recenzji. Zaraz potem GexN ponownie powie "Hail to the King" w dodatku do Duke Nukem Forever, a Nox potłucze mordy zbirom w Arkham City. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał we wtorkowy wieczór, 28-02-2012. Znajdziecie nas również na: Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
  • Ridge Racer (PS Vita) - Bzone recenzuje jeden z tytułów startowych na PS Vitę. Czy gra jest warta swojej ceny?
  • Duke Nukem: The Doctor Who Cloned Me (DLC w wersji PC) - GexN opowiada o swoich wrażeniach z dodatku do gry, na którą fani czekali kilkanaście lat. Kiedy ją zapowiadano, nikt nie znał nawet terminu "DLC"...
  • Batman: Arkham City (PS3) - Nox powrócił do Gotham, aby ponownie wcielić się w Mrocznego Rycerza. Jak w jego oczach wypadł sequel jednej z najlepszych gier z Batmanem do tej pory? Posłuchajcie sami.
Polecane materiały wideo:
  • W tym tygodniu zaczynamy ponad półgodzinną rozmową Tima Schafera z Ronem Gilbertem (żaden fan przygodówek nie powinien tego ominąć). Następnie coś dużo mniej wyrafinowanego - filmik zapowiadający Angry Birds w kosmosie... no cóż... ;) Pozostałe materiały dotyczą zaś recenzowanych w tym odcinku gier. Miłego oglądania!
http://youtu.be/re_LWmRJK-g http://youtu.be/VFZsqlGcu6c http://youtu.be/X4rePdO9tE4 http://youtu.be/l4WY0JxWL7M http://youtu.be/cRJ8Wjm-ez0 http://youtu.be/muCtJsy-d9w http://youtu.be/-V1ZF5cNYCs http://youtu.be/9PxQbuv8I1k

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!