Podcast 2pady #56

array(1) { [0]=> int(6594) } Przyszło nam mówić tym razem o niesamowicie świeżych tematach. Zdecydowanie najważniejszym jest premiera przenośnej konsolki PS Vita, której premiera miała miejsce w dniu nagrywania podcastu. Bzone opisuje pierwsze chwile spędzone z nowym sprzętem Sony. W drugiej kolejności zabieramy się zaś za The Darkness II, które cała redakcja miała okazję poznać na zlocie 2padów w ostatni weekend, a którą to Don i GexN zrecenzują specjalnie dla Was. Gra świeża, bowiem jej premiera miała miejsce w Europie 10 lutego. W podcaście poza tym odrobina newsów branżowych i wstydliwe sekrety ze wspomnianego zlotu. :P Jest też nieco o grach imprezowych (cóż - oparte na faktach ;)). Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w środowy wieczór, 22-02-2012. Znajdziecie nas również na: Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
  • PS Vita - Bzone opowiada o swoich pierwszych chwilach z najnowszą przenośną konsolą Sony (premiera w dniu nagrywania podcastu!). Posłuchajcie sami, jak sprawuje się następczymi PSP (przy okazji zahaczamy o temat SEN i PSN)
  • The Darkness II (PC) - Don i GexN (przy akompaniamencie reszty redakcji) recenzują nietypową grę akcji z ciekawą fabułą i sposobem prowadzenia narracji
  • Co redakcja 2padów wyprawiała na zlocie w poprzedni weekend? Nie chcecie wiedzieć. :P Ale to dobra okazja, aby poopowiadać w podcaście o grach imprezowych. Oparte na faktach! :)
Polecane materiały wideo:
  • Na wstępie zachęcamy do zainteresowania się Guild Wars 2 - MMO, które może namieszać w tym gatunku. Kolejne materiały są związane z PS Vita - nową konsolką od Sony, o której opowiada w tym odcinku Bzone. Na koniec kilka zwiastunów recenzowanego przez nas The Darkness II.
http://youtu.be/FjCehYrEbO0 http://youtu.be/C6l-JJprV_E http://youtu.be/YHDezyb6vhk http://youtu.be/BsqLIsDHYqY http://youtu.be/C6WKYAZXlCA http://youtu.be/ubB29XjhTy0 http://youtu.be/SJC50VlxhkI

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!