Podcast 2pady #55

Przybywamy z obsuwą i znacznie krócej niż ostatnio, ale przynajmniej w dobrych humorach. ;) Krótko i treściwie - po porcji newsów i ciekawostek bierzemy w obroty dwa tytuły. Bzone, któremu w końcu udało się znaleźć nieco czasu na granie, zrecenzował 007: Quantum of Solace na Xboxa 360. GexN zaś zainteresował się dziwacznym tworem na 3DS-a (i nie tylko), jakim jest Skylanders: Spyro's Adventure. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w poniedziałkowy wieczór, 13-02-2012. Znajdziecie nas również na: Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
  • 007: Quantum of Solace (Xbox 360) - Bzone recenzuje grę na filmowej licencji Jamesa Bonda. Czy stereotyp z licencjami zatriumfował? A jakżeby inaczej. :P (wspominamy przy okazji o grze Kill Switch)
  • Skylanders: Spyro's Adventure (3DS) - GexN bierze na warsztat ten nietypowy twór. Czy symbioza gry z zabawką może się udać? I czy Wasza kieszeń ją wytrzyma?
Polecane materiały wideo:
  • Obejrzyjcie koniecznie film, w którym Tim Schafer zachęca do sponsorowania kolejnej produkcji Double Fine. Mistrzostwo świata! :) Pozostałe materiały dotyczą recenzowanych w tym odcinku gier.
http://youtu.be/-pSteVDn78s http://youtu.be/377CC3I6xr4 http://youtu.be/yG5FcuITJEk http://youtu.be/6kPOzVmQVrA http://youtu.be/Y8iVGj3Jl6M http://youtu.be/SOW3NiX3whA http://youtu.be/xzSHKyJZhxE

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!