Podcast 2pady #54

Trzy recenzje - aż tyle udało nam się wcisnąć w nagranie w tym tygodniu. GexN opowie Wam, dlaczego Driver: Renegade 3D nie jest wart swojej ceny, Nox zakończy opowiadać o serii Deus Ex rozpływając się nad jej najnowszą częścią o podtytule Human Revolution (co Bzone podkreślił na okładce chyba zbyt dosadnie :P), a Don znalazł sobie nową pracę jako pogromca duchów w Ghostbusters: The Video Game. Szalony zestaw, zapraszamy i życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w piątkowy wieczór, 03-02-2012. Znajdziecie nas również na: Komentowane newsy: Główne tematy podcastu:
  • Driver: Renegade 3D - GexN recenzuje Drivera na 3DS-a. Czy produkcja ta, mająca zarobić na fali popularności wydanego w tym samym czasie na stacjonarne platformy Driver: San Francisco, broni się sama?
  • Deus Ex: Human Revolution - to już ostatni z trzech podcastów o serii Deus Ex. Tym razem Nox skupia się na najświeższej, zeszłorocznej jej odsłonie, która zdecydowanie pokazała klasę.
  • Ghostbusters: The Video Game - Don recenzuje grę o najbardziej zwariowanych pogromcach duchów w historii. Oglądając filmy marzyliście o tej robocie? Czujcie się zatrudnieni!
Polecane materiały wideo:
  • W tym tygodniu zaczynamy fabularnym zwiastunem Dragon's Dogma - rycerska przygoda w starym stylu, z ciekawie zapowiadającym się gameplay'em. Zaraz potem przypominamy zwiastun filmu Phoenix Wright - wspominamy o nim przy okazji zapowiedzi Ace Attorney 5. Kolejne materiały dotyczą recenzowanych w tym odcinku gier.
http://youtu.be/i3FAM9BsxX0 http://youtu.be/20xsntIVokk http://youtu.be/zLSun2YDVWA http://youtu.be/6Abi4RjnFJw http://youtu.be/i6JTvzrpBy0 http://youtu.be/4Hk3hPczFAw http://youtu.be/QZ9JmNgWtIs http://youtu.be/LyVGSGynYpg http://youtu.be/YR7qdcpVTUg

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!