Podcast 2pady #52

array(1) { [0]=> int(6598) } Po tygodniowej nieobecności wracamy z kolejnym odcinkiem podcastu, a zaczynamy go komentując ostatnie wydarzenia związane z ustawą ACTA, która budzi ostatnio ogromne emocje w polskiej sieci. Następnie GexN dzieli się wrażeniami z konwentu mangi i anime PAcon 2012, na który udał się śladami Nintendo. Przed przejściem do recenzji podajemy również zwycięzców na imię dla naszego nowego, kociego redaktora. Niedługo ogłoszenie to pojawi się również w formie pisemnej, ale w podcaście znajdziecie je wcześniej. ;) Zwycięzcom gratulujemy! A w recenzjach dwa różne światy. Nox opowie Wam o cyberpunkowej legendzie gier - pierwszym Deus Ex (PC) z 2000 roku, z którym miał okazję zapoznać się całkiem niedawno. Czy warto sięgać po tę grę po ponad dekadzie? GexN zaś zapuszcza się w niebezpiecznie słodkie rejony najnowszej, czwartej części serii Cooking Mama (3DS), o podtytule Kitchen Magic. Na zakończenie rozwodzimy się również nieco na temat przenośnych konsolek - ich "przenośności" i żywotności baterii. Miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w południe w niedzielę, 22-01-2012. Znajdziecie nas również na: Komentujemy wydarzenia związane z ACTA: Pozostałe główne tematy podcastu: Polecane materiały wideo:
  • Zaczynamy vlogiem, w którym Quaz tłumaczy całą zawieruchę wokół ACTA. Poza tym w tym tygodniu coś dla fanów Nintendo czekających na Kid Icarus: Uprising, pełen akcji zwiastun świeżo zapowiedzianego Resident Evil 6, klimatycznie zapowiadająca się platformówka Deadlight oraz materiały związane z omawianymi w tym odcinku grami.
http://youtu.be/OBl85kwRCZc http://youtu.be/tKeUUurwVnM http://youtu.be/BmC1lZeQad4 http://youtu.be/sWNI-0bWkSo http://youtu.be/t74AB9UNv4E http://youtu.be/50DAIEBmHtg http://youtu.be/khQ4owaUURo http://youtu.be/wweFZpxLw-c

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!