Podcast 2pady #51 – Podsumowanie 2011!

Nadszedł czas abyśmy i my spojrzeli z perspektywy czasu na to, co działo się w branży growej przez cały 2011 rok. Sprzęt, gry, wydarzenia - wspominamy i komentujemy. Do tego 2pady nie gęsi i swoje nagrody mają - po raz pierwszy rozdajemy Złote Grzybki. Każdy z czterech redaktorów miał do dyspozycji jeden taki pradawny artefakt i mógł go wręczyć wybranej przez siebie grze spośród kilku, wyselekcjonowanych tak subiektywnie jak to tylko możliwe, tytułów. ;) Nim jednak skomentujecie naszych faworytów, prosimy pamiętać, że jesteśmy tylko ludźmi - każdy z nas gra w inne gry, często wybiórczo podchodząc do nowości. Mamy nadzieję, że przyjemnie powspominacie z nami 2011 i przywitacie nowy, 2012 rok! Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w czwartkowy wieczór, 05-01-2012. Znajdziecie nas również na: Gra roku według Bzona - nominowani http://youtu.be/TfrrAp1blaM http://youtu.be/gjNEKnifT5M http://youtu.be/U5AVJXw--IQ http://youtu.be/xKFXiRKMJ5M Gra roku według Dona - nominowani http://youtu.be/coiTJbr9m04 http://youtu.be/wVuuyRGB_BA http://youtu.be/xVUSp1V3cVw Gra roku według GexNa - nominowani http://youtu.be/WpItNnYgPns http://youtu.be/D5g0NJBCcgM http://youtu.be/8Zm1tLH1Oks http://youtu.be/MmB9b5njVbA Gra roku według Noxa - nominowani http://youtu.be/s7U-a9pJtHQ http://youtu.be/tax4e4hBBZc http://youtu.be/64HnwhxF4EM http://youtu.be/fvpu003drCk

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!