Podcast 2pady #50

Wraz z jubileuszowym, pięćdziesiątym odcinkiem podcastu zapuszczamy się w rejony do tej pory w podcaście odwiedzane raczej ogólnikowo, w większości poświęcając go oczekiwanej grze MMO - Star Wars: The Old Republic. O dostarczenie Wam jak najciekawszych informacji zadbał nasz gość specjalny - Jacek "Resil" Niemojewski, opierając się na swoich doświadczeniach z bety i wczesnego dostępu do gry dla osób zamawiających przedpremierowo (o masie innych gier tego typu nie wspominając). Gorący temat, gdyż oficjalna premiera nastąpi dopiero 20.12.2011, a więc pojutrze. Nim jednak polecimy do odległej galaktyki, a Don i GexN zasypią Resila pytaniami, skomentujemy jeszcze kilka branżowych newsów i mające miejsce tydzień temu rozdanie nagród Video Game Awards. Tak więc dziękujemy Wam serdecznie za spędzenie razem z nami tych wszystkich odcinków i raz jeszcze życzymy miłego słuchania! Udział biorą: gościnnie Jacek "Resil" Niemojewski, a także - Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w piątkowy wieczór, 16-12-2011. Znajdziecie nas również na: Komentowane newsy: Główne tematy podcastu: http://youtu.be/FOaGhE_sejI http://youtu.be/WnXy96KKDYc http://youtu.be/qLGxubfC1Ik http://youtu.be/bSBS3nu9YnQ http://youtu.be/_sUHR6mbGy4 http://youtu.be/MPtIxIF9EXU http://youtu.be/prJlQ5XKlTE http://youtu.be/1g-jmFRsZh4 http://youtu.be/Nd8iZB4IW_o http://youtu.be/5lrk2BE4Tqc http://youtu.be/YmRqtBP28hs http://youtu.be/oRmJh2Qw0HU http://youtu.be/bA_9BiyOB1A

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!