Podcast 2pady #49

Po poświęceniu niemalże całego poprzedniego podcastu na omówienie Dark Souls, wracamy z recenzjami kilku innych gier. Don wziął na warsztat Limbo - platformówkę, która po triumfie na Xboxie 360 rok temu trafiła w końcu na PC (i PS3), GexN opowiada o Cave Story 3D (3DS) - grze, o której z zupełnie niezrozumiałych powodów jest w tej chwili bardzo cicho, a kończymy z przytupem, kiedy Don i Łukasz, który ponownie u nas gości i jednocześnie zastępuje Bzona, recenzują głośne Call of Duty: Modern Warfare 3. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: gościnnie współzałożyciel 2padów Łukasz, a także - Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w poniedziałkowy wieczór, 05-12-2011. Znajdziecie nas również na: Komentowane newsy: Główne tematy podcastu: http://youtu.be/MRrvZD_VImQ http://youtu.be/mQGO46QGlbk http://youtu.be/-v5wpKR1x8Q http://youtu.be/pIisRJbAL90 http://youtu.be/rWoNR-KRRuc http://youtu.be/a6vRXBOzGzU http://youtu.be/t1vexQzA9Vk http://youtu.be/RsOmfb2zNlY http://youtu.be/jkqRR2wEwRY http://youtu.be/coiTJbr9m04 http://youtu.be/zuzaxlddWbk

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!