Podcast 2pady #48

array(1) { [0]=> int(6603) } Czy jesteście na tyle odważni, aby zanurzyć się razem z nami w otchłań Mrocznych Dusz? Nox przeżył ponad miesiąc błąkania się po Lordran i wraca, aby połączyć siły z gościem specjalnym tego odcinka podcastu i współzałożycielem 2padów - Łukaszem. Razem, z punktu widzenia weterana i początkującego fana, opowiedzą Wam, dlaczego Dark Souls to gra, obok której żaden hardcorowy gracz nie może przejść obojętnie. Tylko jak zachować spokój w tym mrocznym świecie fantasy, wiedząc, że w każdej chwili podcast może nawiedzić... widmo Bzona? :) A jeśli wolicie spokojniejsze tematy, przed omawianiem Dark Souls, które zdecydowanie zdominowało ten odcinek, GexN podzieli się z Wami wrażeniami z wykładu „Współczesne pole bitwy w dynamicznej grze akcji - Battlefield 3" zorganizowanego przez Koło Gier Multimedialnych Collegium Civitas. Życzymy miłego słuchania! (choć wysłuchanie całości grozi śmiercią z nudów lub silnym uzależnieniem od Dark Souls - nie róbcie tego, zostaliście ostrzeżeni :P) Udział biorą: gościnnie współzałożyciel 2padów Łukasz, a także stała ekipa - Marcin Bizuga (bzone), Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w poniedziałkowy wieczór, 28-11-2011. Znajdziecie nas również na: Komentowane newsy: Główne tematy podcastu: http://youtu.be/bgaaqrDWanE http://youtu.be/yopt1hJtzQU http://youtu.be/lc8fsve6u8M http://youtu.be/f5exhTx3xyQ http://youtu.be/725uj0jGcZk

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!