Podcast 2pady #47

Z drobnym poślizgiem przybywamy ponownie z odrobiną newsów (nagrywaliśmy kilka dni później niż zwykle, stąd musieliśmy wybierać co ciekawsze), ale znalazło się też miejsce na kilka luźnych dygresji między tematami przewodnimi podcastu (w tym wrażenia Noxa z demka Afterfall: InSanity). A są to recenzje dwóch gier - Don, wciąż pod wpływem magii Duke'a, omówił Duke Nukem: Manhattan Project (2002) na PC, GexN zaś opowie Wam o świeżutkim Super Mario 3D Land (2011) na Nintendo 3DS. Dwie recenzje, dwie platformówki, a mimo to dwa zupełnie różne światy. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN), Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) oraz Marcin Bizuga (bzone) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w czwartkowy wieczór, 24-11-2011. Znajdziecie nas również na: Komentowane newsy: Główne tematy podcastu: http://youtu.be/SdOBdokaxJk http://youtu.be/LGW53914gDk http://youtu.be/JUpYLQZjkEk http://youtu.be/YvkS0Wc3Q2E http://youtu.be/mO1QBTG6EXs http://youtu.be/JMIA0wQIJ9w http://youtu.be/OL76LmKS7nI http://youtu.be/wXfYUF_gbJM http://youtu.be/MNEDoNQCqNM

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!