Podcast 2pady #46

Wysyp jesiennych premier trwa w najlepsze i z pewnością każdy z Was ma w co grać. Na pewno też jeżeli planowaliście kupić Uncharted 3, z pewnością zrobiliście to już drugiego listopada. Jeśli jednak macie jakieś wątpliwości co do zakupu, Nox zrecenzował w tym tygodniu tryb fabularny tej oczekiwanej produkcji. Nim jednak przejdziemy do przygód Nathana Drake'a, skomentujemy ostatnie wydarzenia branżowe, a GexN opowie Wam o Mario & Luigi: Partners in Time na Nintendo DS - grze, której nie możecie przegapić, jeśli cenicie sobie zręcznościówki i dobry humor. Jest to też jedna z nielicznych gier RPG z wąsatym hydraulikiem w tytule. Miłego słuchania! Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN), Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) oraz Marcin Bizuga (bzone) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w poniedziałkowy wieczór, 14-11-2011. Znajdziecie nas również na: Komentowane newsy: Główne tematy podcastu: http://youtu.be/mTBXvP89Now http://youtu.be/-y2NACUlwmE http://youtu.be/uPFD2PVtKQE http://youtu.be/gHCFyOTbJfc http://youtu.be/fjyBV7t_EAQ http://youtu.be/rTS_8ks-bgo http://youtu.be/dYLzFMiZV5c http://youtu.be/8yYQT3KHhMU http://youtu.be/dJuyv_ckh98

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!