Podcast 2pady #45

array(1) { [0]=> int(6606) } Zaszaleliśmy - tematów do omówienia było dużo, a do powiedzenia jeszcze więcej. W rezultacie ten odcinek wyszedł nam wyjątkowo długi, bo trwa niecałe dwie godziny! Zapewniamy jednak, że nieprędko powtórzymy ten wybryk, a przynajmniej taką mamy nadzieję. ;) Podcast świeżutki, gdyż nagrywany we wczorajszy wieczór. A co znajdziecie w środku? Sporo branżowych newsów oraz trzy tematy główne - Duke Nukem Forever powraca za sprawą Dona i jego recenzji, Bzone zaś szalał na desce (dosłownie) w Tony Hawk: Shred. Kończymy zaś tematem, którym chcemy przy okazji zamknąć temat 25-lecia Metroida w tegorocznych podcastach (przypomnę, że przez ostatnie miesiące Nox opowiadał o trylogii Metroid Prime) - GexN i Nox opowiadają o najnowszej części przygód Samus Aran, czyli Metroid: Other M na Wii. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie - miłego słuchania! Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN), Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) oraz Marcin Bizuga (bzone) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w środowy wieczór, 09-11-2011. Znajdziecie nas również na: Komentowane newsy: Główne tematy podcastu: http://youtu.be/QkkoHAzjnUs http://youtu.be/3mOGxQW3cmQ http://youtu.be/RL9LmoUfuEE http://youtu.be/20xsntIVokk http://youtu.be/Xr8Ceci0Mt4 http://youtu.be/9MiX0s7YbPA http://youtu.be/cdhAr8h4OQ4 http://youtu.be/vEwUtcDkOgs http://youtu.be/p35Kg-1JnKw http://youtu.be/A0d31xR6MQk http://youtu.be/7XmzfoNvzls http://youtu.be/GlmMDbXxLw4 http://youtu.be/RrodfchKEgM http://youtu.be/kBrI7pzU_Hg

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!