Podcast 2pady #44

array(1) { [0]=> int(6607) } W tym tygodniu zdecydowanym faworytem wśród oczekiwanych nowinek jest zwiastun Grand Theft Auto V. W momencie, kiedy nagrywaliśmy podcast, nie było go jeszcze w sieci, stąd możecie porównać nasze spekulacje ze stanem faktycznym. :) Don zaś wraca do klasyki - GTA2, i przedstawi Wam ją w zupełnie innym świetle - od strony gry wieloosobowej. Bzone zaś powraca do tematu Battlefielda 3, tym razem dzieląc się pierwszymi wrażeniami z pełnej wersji tego oczekiwanego tytułu. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN), Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) oraz Marcin Bizuga (bzone) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w poniedziałkowy wieczór, 31-10-2011. Znajdziecie nas również na: Komentowane newsy: Główne tematy podcastu: http://youtu.be/nyeZ8khSEC0 http://youtu.be/nlhWqmVeDno http://youtu.be/y6ESjedsFl4 http://youtu.be/6d3rEz6E_JE http://youtu.be/EPu400GVvCs http://youtu.be/4HW8UlPxKuE http://youtu.be/QkkoHAzjnUs http://youtu.be/gPOrDtZYDfU http://youtu.be/YCc0jEm43A0 http://youtu.be/9kqsge1k5J4 http://youtu.be/TfrrAp1blaM

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!