Podcast 2pady #43

Z najnowszym odcinkiem wiąże się jakieś fatum - Don zaginął, a nagranie pojawia się na stronie z kilkudniowym opóźnieniem. O ile pierwsza sprawa jest tajemnicza i "mhroczna", o tyle druga już trochę mniej (Mea culpa, Dark Souls i wszystko jasne - Nox). Co zaś w nagraniu? Dziwnym trafem zderzyły się w nim dwie serie, które od ponad dziesięciu lat są ze sobą silnie kojarzone - Metroid i Castlevania. Nox recenzuje ostatnią część trylogii Metroid Prime na Wii (przy okazji podsumowując wrażenia ze wszystkich trzech gier) oraz Castlevania: Harmony of Despair na PS3 (część serii nastawiona na grę wieloosobową), GexN zaś wziął na warsztat Castlevania: Order of Ecclesia na Nintendo DS. Miłego słuchania! Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Marcin Bizuga (bzone) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w poniedziałkowy wieczór, 24-10-2011. Znajdziecie nas również na: Komentowane newsy: Główne tematy podcastu: http://youtu.be/ZQSbe0TlaAk http://youtu.be/w1AenlOEXao http://youtu.be/iZtcyioHUqY http://youtu.be/lQLIwauAVNU http://youtu.be/2ke3iyT-zRA http://youtu.be/M5Egaa0h5A4 http://youtu.be/lYPw72TfIT8 http://youtu.be/XuxlZ6VTrW4

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!