Podcast 2pady #42

array(1) { [0]=> int(6609) } Dawno nie gadaliśmy o wszystkim i o niczym. :) A tak poważnie(j) - dziwnym trafem rozmowa i dyskusje wokół różnych nowinek branżowych tak nam się rozwinęła, że nikt poza Donem nie zmieścił się z głównymi tematami, jakie planowaliśmy poruszyć. Tak więc zapraszamy na plotki i ploteczki! A o czym? O multi w Mass Effect 3, o promocji, jaką polscy twórcy wymyślili, aby promować Afterfall: InSanity, o tym, jak w mniej lub bardziej zabawny sposób można walczyć z piractwem (na przykładzie m.in. Wiedźmina 2) i o innych sprawach międzygalaktycznej wagi. A to wszystko zakończone podsumowaniem poszukiwań Dona, których celem było znalezienie najfajniejszych gier o powietrznych starciach - symulatory czy arcade, jeśli macie ochotę postrzelać do siebie nawzajem samolotami, to już wiecie, od czego zacząć. Miłego słuchania! Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN), Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) oraz Marcin Bizuga (bzone) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w poniedziałkowy wieczór, 17-10-2011. Znajdziecie nas również na: Komentowane newsy: Polecane filmy: http://youtu.be/JTJUYv05hVU http://youtu.be/DhP1cjukKq8 http://youtu.be/GrwCd4oeuXc http://youtu.be/Z5Va_DgHhCQ http://youtu.be/-LILhai7IHI

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!