Podcast 2pady #41

W ostatnim tygodniu miały miejsce dwa wydarzenia, którym mieliśmy okazję przyjrzeć się z bliska. Jednym był turniej World Cyber Games - Polska była tym razem gospodarzem europejskich finałów. GexN zaś odwiedził miejsce imprezy i relacjonuje to wydarzenie z punktu widzenia zwykłego odwiedzającego. Drugim wspomnianym "wydarzeniem" (przynajmniej dla Noxa) była premiera Dark Souls - najnowszej części jednej z najtrudniejszych serii gier tej generacji konsol. Nox chwycił byka za rogi i dzieli się swoimi wrażeniami z tej nierównej walki. Materiał w szczególności dla wszystkich fanów Demon's Souls. Wisienką na torcie jest zaś wnikliwa recenzja IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover w wykonaniu Dona. Czy ten symulator lotu z prawdziwego zdarzenia spełnił jego oczekiwania? O szczegółach na temat tej najnowszej części znanej serii dowiecie się w nagraniu. Miłego słuchania! Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN), Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) oraz Marcin Bizuga (bzone) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w sobotni wieczór, 08-10-2011. Znajdziecie nas również na: Komentowane newsy: Główne tematy podcastu: http://youtu.be/FaLPWc-Myr0 http://youtu.be/_4DHllroiqM http://youtu.be/mdWkKKSckNk http://youtu.be/_HnTeQFBIq0 http://youtu.be/Zt9pAHT-ws0 http://youtu.be/oyC-2O6ZHwQ http://youtu.be/s7U-a9pJtHQ http://youtu.be/xVUSp1V3cVw http://youtu.be/Ut5xcb4qPjY

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!