Podcast 2pady #40

array(1) { [0]=> int(6611) } I tak oto dobiliśmy do "czterdziestki". :) Przepraszamy za nieobecność w poprzednim tygodniu - mała reorganizacja związana z początkiem roku akademickiego, ale dzięki niej podcast ponownie powinien ukazywać się na początku tygodnia. W tym odcinku newsów niewiele, ale za to całość obfita w dość świeże tematy. Nasz gość specjalny i współzałożyciel 2padów - Łukasz, zrecenzuje razem z Bzonem Gears of War 3. Zaraz potem Bzone podzieli się z Wami swoim zdaniem na temat bety Battlefield 3, a GexN i Nox opowiedzą o swoim pobycie na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi (przy okazji jest to nie lada gratka dla fanów Akiry Yamaoki). Miłego słuchania! Udział biorą: gość specjalny i współzałożyciel 2padów - Łukasz, Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN), Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) oraz Marcin Bizuga (bzone) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w niedzielny wieczór, 02-10-2011. Znajdziecie nas również na: Komentowane newsy: Główne tematy podcastu: http://youtu.be/vIeFtc4350w http://youtu.be/6YXDzwnpTaA http://youtu.be/CMtEa-UvqBI http://youtu.be/U5AVJXw--IQ http://youtu.be/TfrrAp1blaM http://youtu.be/xfQn4tYRmgI Poniżej mały fanowski żarcik (oparty na bugach znalezionych w becie ;)) http://youtu.be/UABIyFYkJts http://youtu.be/NggGZCTjYQE http://www.youtube.com/watch?v=K_nr70ZhAXo http://youtu.be/tysvNGGFN3M

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!