Podcast 2pady #39

array(1) { [0]=> int(6612) } Ostatnia z trzech największych imprez branżowych w ciągu roku już za nami - Tokyo Game Show dobiegło końca. Staramy się ogarnąć masę materiału, jaki w związku z tym zalał sieć i opowiadamy szerzej o tym, co nas zainteresowało. W tzw. międzyczasie wkradają się w to przemyślenia na różne tematy i wstępna opinia Noxa na temat Castlevania Puzzle na iPoda. W drugiej kolejności bierzemy się za równie świeże mięsko - Bzone opowiada nam o swoich pierwszych wrażeniach z Gears of War 3 i edycją kolekcjonerską gry. Zaraz potem GexN bierze na warsztat Star Fox 64 3D - stary hit z Nintendo 64 w nowej oprawie na 3DS. Miłego słuchania! Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN), Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) oraz Marcin Bizuga (bzone) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał we wtorkowy wieczór, 20-09-2011. Znajdziecie nas również na: Komentowane newsy: Główne tematy podcastu na Wiki: http://youtu.be/DOa6Id6PCiM http://youtu.be/GWmElfsWg7M http://youtu.be/Wrzsvdt3zMY http://youtu.be/gGnB95Vd24g http://youtu.be/_qhuuZgBHK0 http://youtu.be/QV9KyhdD9Do http://youtu.be/2aBRrCeKAeE http://youtu.be/hpxEQIe5jdw http://youtu.be/QbWfXEdW1fk http://youtu.be/UnSHwisEncw http://youtu.be/E5tRFgtup2g

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!