Podcast 2pady #38

Zmęczeni, ale szczęśliwi - wróciliśmy z tegorocznego Zjazdu Twórców Gier, który tym razem odbywał się w budynku wydziału FTIMS na Politechnice Łódzkiej. Dziękujemy Wam serdecznie za wspólną zabawę na zlocie i zapraszamy do wysłuchania naszych wrażeń z imprezy! A jeżeli nie byliście na miejscu, to tym bardziej posłuchajcie, a być może zachęcimy Was do odwiedzenia ZTG za rok. W nagraniu znalazło się również dużo miejsca na ostatnie nowinki z branży. Miłego słuchania! Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał we wtorkowy wieczór, 13-09-2011. Znajdziecie nas również na: Newsy: Główne tematy podcastu: http://youtu.be/tYoO9XkCCHg http://youtu.be/BV3Gt-QnLMA http://youtu.be/U0SsAnRFYSs http://youtu.be/Y9jAV8X3BPo http://youtu.be/ig3ecNtGVzo

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!