Podcast 2pady #37

array(1) { [0]=> int(6614) } Sezon ogórkowy dotarł w końcu i do nas (choć broniliśmy się dzielnie). A może po prostu obowiązki nas dopadły, gdyż jedynie GexN znalazł dość czasu, aby zrecenzować dla Was konkretny tytuł. Na jego zaproszenie odwiedza nas sam Książę, a wraz z nim jego "najnowsza" krucjata w imię wszystkiego co biuściaste - Duke Nukem Forever. Przed przejściem do dania głównego, paradoksalnie korzystając z posuchy, poruszyliśmy temat gier, na które warto czekać w najbliższym czasie. Cóż, głodnemu chleb na myśli. ;) Miłego słuchania i do zobaczenia na ZTG w Łodzi! PS Dobra wiadomość dla niezdecydowanych - organizatorzy Zjazdu Twórców Gier w Łodzi, który odbywa się w ten weekend, umożliwili rejestrację na imprezę do momentu jej zakończenia. Do zobaczenia na miejscu! ;) Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN), Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) oraz Marcin Bizuga (bzone) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w niedzielny wieczór, 04-09-2011. Rozdajemy klucze do bety Ether Fields! Seria konkursów trwa! Newsy: Na co warto czekać w najbliższych miesiącach (lub już szukać na półkach): Główne tematy podcastu na Wiki: http://youtu.be/SDKhmJAGoU0 http://youtu.be/i6JTvzrpBy0 http://youtu.be/lZqrG1bdGtg http://youtu.be/sEIdDIBye08 http://youtu.be/U5AVJXw--IQ http://youtu.be/s7U-a9pJtHQ http://youtu.be/8yYQT3KHhMU http://youtu.be/nN5fqwRSAkQ http://youtu.be/JSRtYpNRoN0 http://youtu.be/P155wBiLu4c

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!