Podcast 2pady #36

Na osłodę uczniom i studentom (łączymy się w bólu z powodu rozpoczęcia się roku szkolnego i sesji poprawkowej) przybywamy z kolejnym odcinkiem pełnym dyskusji o grach. Tym razem jednak znalazło się również miejsce dla odrobiny sprzętu - Bzone opowiada o swoich wrażeniach z kierownicą Logitech G25, co pozwoliło nam przy okazji na zaczepienie o tematykę gier wyścigowych. Z gier zaś dłużej omawiamy demko Warhammer 40,000: Space Marine, z którym miał okazję zapoznać się GexN oraz Metroid Prime 2: Echoes (z zestawu Metroid Prime: Trilogy), które, podobnie jak niedawno "jedynkę", omówi Nox. Miłego słuchania! Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN), Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) oraz Marcin Bizuga (bzone) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w poniedziałkowy wieczór, 29-08-2011. Rozdajemy klucze do bety Ether Fields! Seria konkursów trwa! Newsy: Główne tematy podcastu na Wiki: http://youtu.be/pbw_6eEEpmg http://youtu.be/opNpxM8uYjE http://youtu.be/aFHKIFDjk9I http://youtu.be/My-stwgRI50 http://youtu.be/ZU4TWkNJqlY http://youtu.be/Sy9yPZzu1wQ

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!