Podcast 2pady #35

array(1) { [0]=> int(6616) } Po powrocie ze świata Gwiezdnych Wojen schodzimy na Ziemię... ale nie do końca. GexN trafił do abstrakcyjnego świata Zeno Clash, Don dał się namówić na bycie obiektem testowym w pierwszym Portalu, po czym ruszył w przestworza Blazing Angels: Squadrons of WWII, zaś Nox... wrócił w kosmos, by w Mass Effect 2 zebrać drużynę do misji niemożliwej. Dużo różnorodnych wrażeń, jak na jeden podcast - miłego słuchania! PS Przypominamy o nadchodzącym Zjeździe Twórców Gier w Łodzi. Nie zapomnijcie się zarejestrować! Zachęcamy również do zgłaszania własnych prelekcji. Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w poniedziałkowy wieczór, 22-08-2011. Rozdajemy klucze do bety Ether Fields! Seria konkursów trwa! Newsy: Główne tematy podcastu na Wiki: http://youtu.be/Qolk9u-rKUk http://youtu.be/TluRVBhmf8w http://youtu.be/A3-5t__hUXA http://youtu.be/f_5fG3uWJ2E http://youtu.be/9GmrDO8CfeI http://youtu.be/tmFbteHdiSw http://youtu.be/jLhptv1yYMU http://youtu.be/HeY-2ovpF9c
  • Aby uruchomić Blazing Angels: Squadrons of WW II na systemach operacyjnych Windows 7 / Vista: Dla pliku "SettingsApplication.exe" ( znajdziesz go w głównym folderze gry ) ustaw tryb zgodności "Windows 98 / Windows Me". Następnie przejdź do folderu "Bin" i w "MainR.exe" zmodyfikuj tryb zgodności na "Windows XP (Service Pack 3)".

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!