Podcast 2pady #34

Wyjątkowo późno przybywamy do Was w tym tygodniu, ale i podcast był nagrywany całkiem niedawno. A ponownie, za namową Dona, wzięliśmy na warsztat temat niezwykle obszerny - mówimy o grach z uniwersum Gwiezdnych Wojen. I choć nasze dyskusje kręcą się przede wszystkim wokół wspominek, na pewno każdy Jedi znajdzie tu coś dla siebie - wyjadaczom odświeżymy pamięć (choć przyznaję - nie sięgamy zbyt daleko w przeszłość), a młodym Padawanom polecimy kilka starych perełek. Miłego słuchania! Aha - nawet jeśli zazwyczaj nie interesują Was materiały wideo z gier zamieszczane pod podcastem, a nie mieliście okazji zobaczyć zwiastuna Star Wars: The Old Republic z tegorocznych targów E3, zróbcie tym razem wyjątek. Esencja Gwiezdnych Wojen w jednym filmiku. Znajdziecie go na samej górze - gorąco polecam! PS Przypominamy o nadchodzącym Zjeździe Twórców Gier w Łodzi. Nie zapomnijcie się zarejestrować! Zachęcamy również do zgłaszania własnych prelekcji. Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) oraz Marcin Bizuga (bzone) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w poniedziałkowy wieczór, 15-08-2011. Rozdajemy klucze do bety Ether Fields! Seria konkursów trwa! Newsy: Główny temat podcastu na Wiki: http://youtu.be/5lrk2BE4Tqc http://youtu.be/_DApsOmu5HI http://youtu.be/aHVYcjWYWOU http://youtu.be/is_rIkA4KMk http://youtu.be/EGwt6_w-nlg http://youtu.be/JoVY4SOCjiA http://youtu.be/knShHXJESa4 http://youtu.be/7u7BGf6yJJg http://youtu.be/_s5XBE1TDDw http://youtu.be/iYgpLIuKQPo http://youtu.be/TbEdaEIaTzM

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!