Podcast 2pady #33

Ponownie z niewielkim poślizgiem trafiamy do Was dopiero w środę, ale jak to mówią - co się odwlecze, to nie uciecze. A czeka nas w tym odcinku sporo pracy - "przekopujemy się" przez jeden z największych fenomenów ostatnich lat - grę Minecraft, która udowadnia, że prosty pomysł i odpowiednia realizacja to klucz do sukcesu. Mówimy, z czym to się je, dzielimy się wrażeniami z zabawy i wspólnie zastanawiamy nad tym, co przyniesie przyszłość. W nagraniu jak zwykle znalazł się również czas na odrobinę newsów. Ponownie zachęcamy także do rejestrowania się na stronie Zjazdu Twórców Gier i przypominamy o naszym konkursie, w którym możecie wygrać klucze do bety polskiego MMO - Ether Fields. Więcej informacji znajdziecie w poprzednim wpisie, przypominamy jedynie, że drugi etap konkursu kończy się już niedługo - trwa bowiem do północy w środę. Tymczasem do usłyszenia i miłego słuchania! Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN), Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) oraz Marcin Bizuga (bzone) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w czwartkowy wieczór, 04-08-2011. Rozdajemy klucze do bety Ether Fields! Seria konkursów trwa! Newsy: Główny temat podcastu: http://youtu.be/m_yqOoUMHPg http://youtu.be/vIhs8_m5qPc http://youtu.be/G2Qpzcpfb_8 http://youtu.be/k2rDbRUDkds http://youtu.be/vbBpnstSC0M http://youtu.be/oKtmiFPi0P0 http://youtu.be/8uyxVmdaJ-w http://youtu.be/uo4UFb2YKI0

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!