Podcast 2pady #32

Czy mówi Wam coś nazwa Blair Witch Project? Nawet jeśli nie, nie martwcie się - Don wziął w tym odcinku na warsztat całą trylogię gier opartych na tym filmowym horrorze. Do tego wspominamy o samym filmie oraz protoplaście wspomnianej trylogii - grze Nocturne. Coś w sam raz dla fanów mocnych wrażeń, a przy okazji ciekawy kawałek historii wirtualnej grozy. Nie zapomnieliśmy również o odrobinie newsów. Bzona co prawda ponownie nie ma z nami w nagraniu, jednak zdążył się pojawić w odpowiednim momencie, aby wyratować nas w końcu jedną ze swoich okładek. ;) Duże podziękowania idą również do Joga z ekipy Ether Fields - dzięki jego radom podcast powinien brzmieć o niebo lepiej. Już niedługo ogłosimy zwycięzcę pierwszego etapu naszego konkursu, a tymczasem życzymy Wam miłego słuchania! Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w czwartkowy wieczór, 28-07-2011. Rozdajemy klucze do bety Ether Fields! Seria konkursów trwa! Newsy: Główne tematy podcastu na Wiki: http://youtu.be/pbfx2vTKkYk http://youtu.be/HZu1cTg-xUM http://youtu.be/a_Hw4bAUj8A http://youtu.be/af8sUVpyeXE http://youtu.be/pO-RRpZKFFE http://youtu.be/gDT-oodUOgs

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!