Podcast 2pady #31

array(1) { [0]=> int(6620) } Podcast zaczynamy wyjątkowo - konkursem, w którym możecie wygrać klucz do bety polskiej gry MMO - Ether Fields! Co należy zrobić? Tego dowiecie się w nagraniu. Tutaj zdradzimy jedynie, że kodów mamy więcej i jeżeli chcecie je zdobyć, naprawdę warto polubić nas na Facebooku i śledzić na Twitterze. :) Korzystając z okazji, że od niedawna tak GexN, jak i Nox są posiadaczami konsoli Wii, postanowiliśmy poświęcić jej nieco czasu "na antenie" 2padów. Czy po kilku latach od premiery wciąż można w tym sprzęcie odnaleźć coś czarującego? Na jakie tytuły warto zwrócić uwagę na dobry początek i czy w cieniu nadchodzącego następcy warto inwestować w ten sprzęt? Nasze zdanie poznacie w nagraniu. Nintendo zdecydowanie opanowało dzisiejszy podcast - zaraz po omawianiu ich konsoli dzielimy się wrażeniami z dwóch gier należących do flagowych marek firmy. GexN opowie o The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D na 3DS, a Nox o Metroid Prime na Wii (gra z Game Cube'a wchodząca w skład Metroid Prime: Trilogy). Miłego słuchania! Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w czwartkowy wieczór, 21-07-2011. Konkurs! Rozdajemy klucze do bety! Szczegóły w podcaście! Newsy: Główne tematy podcastu na Wiki: http://youtu.be/Y9jAV8X3BPo http://youtu.be/8Nbe4Q4Uflc http://youtu.be/mCufArSg-SQ http://youtu.be/73yDRm8KaWY http://youtu.be/ZWGmMAo2KeY http://youtu.be/6RIjHR7EcNI http://youtu.be/ku99Y3WKgpg http://youtu.be/h5Rhqy22g7E

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!