Podcast 2pady #30

array(1) { [0]=> int(6621) } Wielki Przedwieczny straszy z okładki (dosłownie i w przenośni... ekhm...), to może oznaczać tylko jedno - 2pady.pl wracają po tygodniowej przerwie wakacyjnej. :) Przepraszamy Was najmocniej, że wyjechaliśmy bez zostawienia żadnej notki na lodówce i mamy nadzieję, że nasze wrażenia z pobytu w różnych egzotycznych miejscach okażą się przyjemnym zadośćuczynieniem. Zaczynamy jak zwykle komentując różne nowinki, w tym zakończenie bety Uncharted 3. Następnie Don opowiada o swoich wczasach w Innsmouth (Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth), a Nox wspomina wypoczynek w Paradise City (Burnout Paradise), w którym Don najwyraźniej również kiedyś gościł. Bzone zaś wciąż baluje na Hel(l)u, czemu zawdzięczamy "podupadnięcie" naszej szaty graficznej. :] Nie przedłużając - zapraszamy i życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN) oraz Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. Podcast powstał w piątkowy wieczór, 15-07-2011. http://youtu.be/XoEULxM3K0U http://youtu.be/BhGYGvhhU60 http://youtu.be/Td6ZifRSGHA http://youtu.be/AfQ-Xqt-d0A http://youtu.be/Rbm6GXllBiw http://youtu.be/1pDivKcAIow

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!