Podcast 2pady #29

Nagranie raptem wczorajsze, a więc całkiem świeże, a do tego obszerne w treść. Newsów ci u nas dostatek. W tym znalazł się jeden temat, związany z nieciekawą sytuacją w Team Bondi (twórcy L.A. Noire), któremu przyjrzeliśmy się bliżej. Nie zapomnijcie podzielić się Waszym zdaniem w komentarzach! Część (lub wszystkie, w zależności od ich ilości ;)) zacytujemy w przyszłości. Dzielimy się również wrażeniami z całkiem pokaźnej liczby gier - Link's Crossbow Training, Mario vs. Donkey Kong 2: March of the Minis, Worms 3D, Killzone 3 (multiplayer), The Mooniacs oraz bety multiplayer Uncharted 3: Drake's Deception. Miłego słuchania! Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN), Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) oraz Marcin Bizuga (bzone) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. http://youtu.be/eQ8duKs2Plw http://youtu.be/36lSzUMBJnc http://youtu.be/urksekIR5hA http://youtu.be/lZqrG1bdGtg http://youtu.be/MhuT72avrPk http://youtu.be/saRVRXokOWw http://youtu.be/8yYQT3KHhMU http://youtu.be/NcpanPnKHuM

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!