Podcast 2pady #28

W tym tygodniu nagranie dłuższe, ale i powód dobry - znalazło się kilka ciekawych tematów do dyskusji, od wpływu ocen gier w prasie i sieci na wyniki sprzedaży, po znikających z napisów końcowych twórców. Nie wahajcie podzielić się z nami również Waszym zdaniem w komentarzach. Najciekawsze z nich zacytujemy w przyszłości. Co do wrażeń z grania - bijemy się o to, czy wspominać o Street Fighter IV, a całość kończymy recenzją Wiedźmina 2 autorstwa Noxa, który od czasu premiery miał dość czasu, aby przejść grę i nieco nad nią pokontemplować. Miłego słuchania! Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN), Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) oraz Marcin Bizuga (bzone) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. http://youtu.be/R8SD_M_ccac http://youtu.be/oKlJlJdjhT8 http://youtu.be/gtxG1SjoY18 http://youtu.be/pw_YVj5qb70 http://youtu.be/xvZJ5l7VHoo

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!