Podcast 2pady #27

array(1) { [0]=> int(6624) } Jeżeli tak dalej pójdzie, nasz poniedziałkowy podcast stanie się środowym podcastem. Sesja - przepraszamy za kolejne opóźnienie. A co w nagraniu? Nieco komentarzy dotyczących ostatnich branżowych wydarzeń oraz wrażenia z dwóch gier - Killzone 3 (singleplayer) oraz Tomb Raider: Underworld. Lara ponownie na okładce, ale nie ma się czemu dziwić - znowu rozebraliśmy... ekhm... rozłożyliśmy jej przygody na części pierwsze. Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN), Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) oraz Marcin Bizuga (bzone) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. http://youtu.be/bINUfbLV_0M http://youtu.be/f6oYMtqZk4Y http://youtu.be/P5ORTIHfBWQ http://youtu.be/oluN9QNufps http://youtu.be/XrPyMSEkPyY http://youtu.be/Lxlckh-lP5w

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!