Podcast 2pady #26

Wybaczcie spóźnienie, jednak zbliżająca się sesja już daje nam się we znaki i nawet na wrzucenie podcastu ciężko znaleźć odrobinę czasu. Nagrywaliśmy jeszcze w poprzednim tygodniu, nie dziwota więc, że wciąż żyliśmy nową konsolą Nintendo. Poświęcamy jej (ponownie) dość sporo czasu, ale całe szczęście na tym się nie skończyło. Podsumowujemy targi, mówimy o ich mocnych i słabych stronach. Razem z Donem, który nie mógł nam towarzyszyć w trakcie ich trwania, przyglądamy się ostatnim materiałom z najnowszego Tomb Raidera. Na warsztat trafił również zwiastun DMC (nowe Devil May Cry; dla porównania niżej znajdziecie również trailer starej dobrej "trójki") oraz demko Duke Nukem Forever. Pokrótce wspominamy również o FF XIII-2, nowej kierownicy Microsoftu i tegorocznym Zjeździe Twórców Gier. Miłego słuchania! Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN), Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) oraz Marcin Bizuga (bzone) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. http://youtu.be/nFBrgeSjj-0 http://youtu.be/Nyesj1ivQJc http://youtu.be/KmeMu8qb_t4 http://youtu.be/GixCzw9vjek http://youtu.be/fPPuHHfUwOc

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!