Podcast 2pady #25

array(1) { [0]=> int(6631) } Ponownie obrodziło nam newsami, ale czemu się dziwić - targi E3 coraz bliżej. Znalazło się miejsce dla wszystkich "obozów" - nowinki z Microsoftu, echa afery z PSN u Sony i nadchodzące ciekawostki od Nintendo. Ponownie wracamy do Portala 2 (tym razem również jego trybu dla dwóch graczy) oraz krótkiego przedstawienia newsów związanych z drugim Wiedźminem. W trakcie nagrania zaskoczeni zostajemy informacją o PS4, a na koniec Don Sotto opowie Wam o swoich przygodach na pełnym morzu w grze Piraci Nowego Świata (Tortuga: Age of Piracy). Życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN), Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) oraz Marcin Bizuga (bzone) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. http://youtu.be/coiTJbr9m04 http://youtu.be/4G_-AsaxujI http://youtu.be/3BSdixePy1w http://youtu.be/XF3cl4GH3g0 http://youtu.be/Jvbt7dmqvUY

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!