Podcast 2pady #24

array(1) { [0]=> int(6632) } Tym razem zaczynamy od informacji na temat najnowszej aktualizacji w oprogramowaniu Xboxa 360, w drugiej kolejności przechodząc do szczęśliwego powrotu PSN. Sporo czasu poświęcamy również nocnej premierze jednej z największych polskich produkcji - Wiedźmina 2, oraz pierwszym wrażeniom z tego tytułu. Następnie GexN wypowiada się na temat Dead or Alive: Dimensions na 3DS-a. Całość kończymy relacją Noxa z koncertu Distant Worlds: music from FINAL FANTASY, który w ten weekend po raz pierwszy zawitał do Polski, a konkretniej - do Krakowa. Zapraszamy i życzymy miłego słuchania! Udział biorą: Adam Dębski (Nox_A15), Norbert Jarzębowski (GexN), Bartłomiej Mycyk (Don Sotto) oraz Marcin Bizuga (bzone) Nagranie i materiały multimedialne z nim związane znajdziecie w rozwinięciu wpisu. http://youtu.be/2tHl6O5Sp8w http://youtu.be/H9WaElxhmUE http://youtu.be/8XPVF7x-O4Y http://youtu.be/ZjrIVxdc5kU http://youtu.be/NDwSDsesTMQ http://youtu.be/Hr-FRwxlDNw http://youtu.be/Kn8qbrvHWBU

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!